Go to Top

הפקת אירועים עסקיים בחוף הים

 

אירועים עסקיים בחוף הים

חופי הים בישראל מארחים מדי שנה אין ספור אירועים עסקיים. ואכן, כאשר הבריזה הנעימה של הים מלטפת את האורחים, והאופק הפתוח עוטף את הנוף, קל לראות מדוע החוף הוא יעד כה אטרקטיבי להפקת אירוע-יום כייף מהנה ,יום גיבוש ,יום אקסטרים אתגרי  .

אירועים עסקיים על החוף מתאימים הן להפקות אשר מיועדות לעובדים בלבד, והן להפקות אשר כוללות גם את בני המשפחה (הילדים והמבוגרים). היות ובישראל קיימים חופים משגעים רבים (ובכלל זה יש למנות כמובן לא רק את מישור החוף אלא גם את הכנרת, ים המלח ומפרץ אילת), אירועים עסקיים על החוף מספקים זמינות גבוהה בכל מקום ומאפשרים ליהנות מפיסת טבע במרחק נגיעה.

בחברת "Smilevents הפקות", אנו מעמידים לרשותכם למעלה מ-20 שנות ניסיון בהפקות אירועים. בין השאר, אנו מתמחים בהפקת אירועים איכותיים ויוקרתיים על חוף הים. "Smilevents הפקות" מציעה פיתרון כולל, מא' ועד ת', של הפקת אירוע על החוף בכל סדר גודל ובכל אזור בארץ. על מנת להגיש לכם את המענה המקיף והכולל ביותר, "Smilevents הפקות" משתפת פעולה עם קבלני הביצוע הטובים בענף ומנהלת את הפרויקט מהתכנון, דרך ההקמה, וכלה בביצוע בפועל.

סוגי האירועים בחוף הים

כידוע, אירועים לחברות על החוף מתאימים במיוחד להפקות אשר כוללות אלמנטים של גיבוש ופעילויות ODT. מבחינת נושאים לאירועים אלה, השמיים הם הגבול. אנו  בחברת "Smilevents הפקות" נשמח להציע לכם מגוון רעיונות כגון ארגון ימי כיף ברוח סדרות ריאליטי פופולאריות (הישרדות, המרוץ למיליון וכו'), שילוב אטרקציות ימיות (גלישה רוח, גלישת גלים), הפקת ימי כיף משימתיים (חפש את המטמון), סדנאות חווייתיות, ועוד.

הפקות בחוף הים בישראל מתקיימות לכל אורך השנה, ולמרות שהן נפוצות בעיקר בקיץ ניתן בהחלט לפגוש אותן גם בחודשים הקרירים. למעשה, יש מי שיאמרו שדווקא החורף מעניק את התנאים הטובים ביותר לטובת אירועים עסקיים על החוף בזכות מזג אוויר נוח, בריזה פתוחה ופרטיות.

אתגרים נפוצים להפקת אירועים עסקיים על החוף

ארגון והפקה של אירוע בחוף הים איננו משימה פשוטה כלל וכלל. החוף מציב אתגרים רבים והפקות על הים דורשות תשתית לוגיסטית רחבה, עריכת מחקר מקדים מקיף, אפיון מדויק של האירוע, ומקצועיות ניהולית היורדת לפרטים הקטנים (לרבות במשך האירוע ואחריו). להלן מספר אתגרים שכיחים עמם יש להתמודד במסגרת הפקת אירועים עסקיים על החוף:

  • בחירת החוף המתאים – בחירת החוף המתאים היא פרמטר קריטי להצלחתו של האירוע וזאת משום שחופים בישראל מציעים תפאורה שונה ותנאים שונים. הבחירה של החוף תלויה לא רק בנושאים כמו מזג אוויר או חנייה, אלא גם באלמנטים של רשויות, חוק, היתרים וכו'.
  • מזג אוויר – חוף הים הוא אזור פתוח ועל כן סוגיית מזג האוויר חשובה מאין כמוה. בעניין זה, יש לדעת לא רק מהי הטמפ' הצפויה ביום ההפקה אלא לשים לב לדגשים נוספים דוגמת כיוון הרוח, מהירות הרוח, מיקום השמש ביחס לשעת ההפקה, מצב הים וכדומה.
  • תנאי החוף – כידוע, אירועים בחוף הים נעשים תחת כיפת השמיים (וזהו גם סוד קסמם). חברת הפקות תדאג  להצללות ותנאים מתאמים לאורך כל היום גם כמרכיב עיצובי.
  • תכנון מפת אירוע באזור פתוח כחוף ים – אירוע בים נערך באזור פתוח ועל כן יש להקפיד על תכנון נכון של מפת אירוע. תכנון זה חייב להתייחס לאלמנטים דוגמת מזג אוויר, כיוון הרוח, כיוון השמש, אזור הסעודה, אזורי ההירגעות, חנייה, קו החוף וכו'.
  • לוגיסטיקה – הפקת אירוע בחוף הים כוללת תכנון מדויק של פתרונות לוגסטיים שונים כגון -חשמל ואנרגיה אשר יספקו מענה לצרכי ההפקה מבחינת תאורה, מוסיקה, מקרן, אטרקציות ועוד.
  • קייטרינג – במידה ואירוע על החוף כולל גם ארוחה, חברת ההפקות דואגת לחברת קייטרינג מקצועית אשר יודעת להתאים את התפריט לקבוצה ולתנאי השטח. היות והאורחים "צועדים על קיבתם", אין להקל בכך ראש. חברת ההפקות דואגת לחברת קייטרינג המסוגלת להתמודד עם האתגרים השונים של חוף הים והבחירה בקבלן המשנה הרלבנטי היא מהותית להצלחת ההפקה.
  • חנייה – אמנם בחופים רבים בישראל קיימת חנייה מסודרת במרחק סביר, אך חשוב לבדוק את הנושא לעומק בטרם עת. הדברים נאמרים במיוחד לגבי חנייה לאוטובוסים ורכבי הסעה

אירועים עסקיים בחוף הים מפיקים עם חברה מקצועית

חוף הים הוא בהחלט תפאורה נפלאה לכל אירוע עסקי או ארגוני. החופים הפתוחים בישראל מסוגלים לארח אירועים בסדרי גודל שונים, החל מאירועים קטנים ואינטימיים וכלה באירועים עם מאות מוזמנים. אולם, לא מדובר בעניין של מה בכך. ארגון אירועים בחוף הים דורש מקצועיות והיכרות מקיפה עם כל האלמנטים והאתגרים העומדים על הפרק. למעשה, רק חברת הפקות מקצועית מסוגלת להרים אירוע עסקי בחוף הים תוך כדי ראיית הפרויקט כשלם הגדול מסך חלקיו והפיכתו להצלחה מסחררת. אנו בחברת "Smilevents הפקות" מפיקים אירועים עם המון תשומת לב, יצירתיות ומקצועיות ללא פשרות. כמו כן, אנו זוכרים תמיד שהקסם טמון בפרטים הקטנים.