Go to Top

אירועים פרטיים בחוף הים

 

אירועים פרטיים על חוף הים
קו האופק הפתוח, החול הרך, הגלים שנשטפים אל החוף והבריזה הנעימה – כן, הים הוא תפאורה מושלמת לכל אירוע. בשנים האחרונות, הפקת אירועים פרטיים על חוף הים הפכה לפופולארית במיוחד והיא מאפיינת מפגשי חברים אינטימיים, מסיבות רווקים ורווקות, בר מצווה, בת מצווה, חתונת זהב, ימי נישואין, ימי הולדת מיוחדים (50, 60, 70) ואפילו חתונות קונספט.
בניגוד לאולמות אירועים או מקומות ייעודיים אשר מוכנים מבעוד מועד עם כל האבזור והציוד, הפקת אירוע פרטי על החוף מניחה לפתחנו אתגרים לא פשוטים. בחירת החוף המתאים ? בחירת הקייטרינג? איזה תוכן לבחור לאירוע ? עיצוב אוירה ותאורה ? כיצד מוודאים שדרכי הגישה מתאימות? מה עם סוגיית הבטיחות? ובכן, כאשר רשימת השאלות הולכת ומתארכת, זהו הזמן להכיר לכם את Smilevents הפקות.
בחברת Smilevents הפקות אנו מתמחים בהפקת אירועים פרטיים על חוף הים ומאחורינו ניסיון וידע מקצועי אשר נצברו במשך למעלה מ-20 שנה. תודות לכך, נהפוך את האירוע שלכם לשלם הגדול מסך חלקיו. חברת Smilevents הפקות מתכננת אירועים אטרקטיביים ומיוחדים אשר נערכים בחופים הכי רומנטיים, מרגשים ומסקרנים בישראל. בזכות הניהול המדויק שלנו, האהבה שלכם והחוף שמעניק תפאורה מדהימה, אין ספק שאנחנו עומדים בפני רגע מדהים לכולנו.
מה צריך לדעת על הפקת אירוע פרטי בחוף הים?
הפקת אירוע פרטי על חוף הים דורשת התייחסות למגוון רחב של אלמנטים. למשל, התכנון המקדים חייב להיות מדויק ולהתאים לאופי האירוע והמשתתפים. בישראל חופים רבים אשר מסוגלים לארח אירועים בסדרי גודל שונים (מישור החוף, הכנרת, ים המלח, מפרץ אילת) ויש לבחור את החוף המתאים ביותר. בחירת החוף מתייחסת למגוון היבטים כגון היתרים, עומסים, חנייה, דרכי גישה, שירותים, מקלחות/מלתחות, חשמל, שירותי הצלה ועוד. כמו כן, היות שהחוף הוא אזור פתוח, חשוב לתת דגש לתנאי מזג האוויר הצפויים מסלול השמש וכיוון הרוח.
בעת בחירת המיקום יש לדעת האם מדובר בחוף מסודר או שמא האירוע מתוכנן להתקיים בחוף פראי ובתולי. גם כאשר האירוע מתוכנן בחוף מסודר ומוכרז , אין זה אומר שנוכל להתחבר לרשת החשמל של המקום או ליהנות מהמתקנים השונים של החוף. כל הנושאים הלוגיסטיים הללו חייבים להתברר במסגרת התכנון והאפיון הראשוניים.
לאחר בחירת החוף, תיקבע מפת אירוע מדויקת ומפרט לוגיסטי והפקתי על בסיס הציוד הטוב והאמין ביותר (הצללות, מחצלות, תאורה, גנרטורים, אזורי סעודה, אזורי התכנסות, גידור, מסכים, מקרנים וכו').
בכל הנוגע לסוגיית האוכל, נחבר אתכם עם חברת קייטרינג אשר יכולה בוודאות לספק מענה להפקת אירוע פרטי על חוף הים. זאת, על כל המשתמע מכך מבחינת הובלה, התמקמות, הגשה, פינוי,ניקיון וכיוצא בזה. היות שלא כל חברת קייטרינג מתאימה לעמוד במשימה הזו, והיות שהאורחים צועדים על קיבתם, ההחלטה לגבי חברת הקייטרינג והתפריט חייבת להיות מדויקת.
תוכן לאירוע פרטי בחוף הים
בחברת Smilevents הפקות אנחנו מאמינים כי תוכן איכותי יכול להפוך אירוע למשהו בלתי נשכח, ותכנים לאירוע על חוף הים יכולים להיות רבים ומגוונים. לדוגמה, פעילויות שונות בסגנון "תאילנד על החוף", "סגנון הישרדות" "המירוץ למיליון " סדנאות קבוצתיות, משחקי חברה, פעילויות ODT, מסיבת קריוקי אולימפדיית חוף וכדומה. לעיתים, האירוע כולל מספר תכנים במקביל. למשל, בר/ת מצווה עם תכנים בנפרד למבוגרים ולילדים .
להפיק לכם את החלום
הפקת אירוע פרטי על חוף הים היא ללא ספק משימה למקצוענים בלבד. חברת הפקות עם ניסיון בתחום תוכל לספק מענה לכל האתגרים ולהפוך את הרצוי למצוי. כלומר, לסייע לכם להגשים את כל החלומות והשאיפות שלכם ולהרים הפקה איכותית ברמה הלוגיסטית, ברמה החווייתית וברמת התוכן.
חברת Smilevents הפקות עומדת לצדכם. אנו מספקים שירותי הפקות לאירועים פרטיים על חוף הים מא' ועד ת'. השירותים שלנו כוללים תכנון מלא של האירוע, סיוע בבחירת החוף המתאים ביותר, תיאום חנייה ותחבורה, עמידה על כל הדגשים הבטיחותיים, התקשרות עם שירותי קייטרינג, הקמת המתחם, הרכבת התאורה, ניהול האירוע, שילוב תכנים -אמנים, מקרנים, מסכי תצוגה, זיקוקים, מוזיקה, תאורה, אטרקציות וכו'), מתנות לילדים, מתנות לחתני השמחה, שמלות, איפור, תסרוקות, אירוח לפני ואחרי האירוע ועוד.

אירוע בחוף בים

אירוע בחוף הים

חוף ים

אירוע בחוף הים