Go to Top
הפקת ארועים

סדנאות חוויה ארגונית

חוויות למידה ומפגשי תוכן לפיתוח אישי וארגוני

לפעמים הדרך ללמוד טכניקה בסיסית (לניהול או לעבודה) היא דווקא לצאת מהקופסה – לעזוב לרגע את המשרד ולהסתכל על הדברים ממקום קצת אחר. סדנאות התוכן והחוויה הן בדיוק כאלה. בתכנון אישי ומותאם בדיוק לצרכיו של הלקוח אנו מלווים ומפיקים גם מפגשי תוכן לפיתוח אישי וארגוני:

מגוון סדנאות חוויות למידה והרצאות אינטראקטיביות בעלי משמעות לפיתוח מיומניות ניהול, יצירתיות ועבודה קבוצתית.

סדנאות בישול אקטיביות  / סדנת  חוויה  באלכוהול  ויין  /  סדנאות שוקולד

אנו מציעים סדנאות לפיתוח ארגוני במתכונת מלאה והרצאות אינטראקטיביות בהתאמה לצרכים הספציפיים .

אורכן של הסדנאות נע בין שעתיים ועד ליום שלם והן מיועדות לקבוצות עבודה קטנות יחסית.
ההרצאות האינטראקטיביות מבוססות על הסדנאות ומרכזות את תוכנן עבור מספר לא מוגבל של משתתפים. הן אורכות בין שעה לשעתיים וניתן למעשה להמיר את רוב הסדנאות להרצאות אינטראקטיביות.

אנו מציעים גם תכניות הדרכה בנות מספר ימים, המבוססות על הסדנאות השונות, וזאת בעבודה משותפת עם יועץ המלווה את התכנית ויוצר עבור הקבוצה ובשיתופה עיבוד ושיקוף המותאמים לה.

זן ג'אגלינג
איך מתמודדים עם ריבוי משימות? כיצד מזהים ומשנים הרגלים ישנים?
אמנות הג'אגלינג משמשת ככלי מטאפורי לפיתוח מיומנויות ניהול וניהול עצמי,
פרו-אקטיביות והתפתחות אישית, תקשורת בין-אישית משופרת ועבודת צוות
טובה יותר.

הליצן הפנימי
בואו לנער את האבק מהשיגרה היומיומית, להתחבר ליצירתיות שלכם ולפתח יכולת הבעה משוחררת באמצעות חווית למידה מצחיקה ומשעשעת.
זהירות – הצחוק ממכר!

אמנות ההקשבה
האם אנו באמת יודעים להקשיב לאחר? ההקשבה היא תמיד מעבר למילים. לימדו להתבונן בשפת-הגוף, להאזין לאינטונציה ולהבין את התקשורת הלא-מילולית, שהיא חלק בלתי נפרד מהאינטראקציה היום-יומית שלנו עם הסביבה.
חשיבה בתנועה
סדנה לאימפרוביזציה שימושית. פתחו את היכולת שלכם למחשבה מהירה, הקשבה, יצירתיות וכישורי עמידה מול קהל. בואו לאפשר לעצמכם להיות אפקטיביים וזורמים ממש במקומות שבהם נתקעים ומגמגמים.

דרך הלוחם
אומנות הלחימה מציפה את התגובות הרגשיות והפיזיות אשר מתעוררות באדם בזמן קונפליקט. הסדנה מאפשרת ראיה פריפרית, פתיחות ויצירת השפעה ללא סמכות בסיטואציות של אי-ודאות ושינוי לא צפוי. www.z-hr.co.il/warrior

חכמה יוגית
היכן יש מקום לרוחניות בעסקים? כיצד יוגה ומדיטציה עשויים לשרת את היעדים שלנו? אתם מוזמנים לראות את החיבור מתוך התנסות מעשית. לימדו כלים פשוטים למיקוד, ריכוז ורוגע, תוך הבנת הקשר בין גוף לנפש ושיחה על אורח חיים בריא.

סדנאות כיף וגיבוש
פעילויות אלה מיועדות לכנסים ואירועים רבי משתתפים וגם למסיבות קטנות ואירועים פרטיים, ומטרתן לעורר מחשבה והתמודדות פעילה עם אתגרים, ליצור אווירה חברתית משוחררת או לגעת בערכים ורגשות באופן המקושר לנושא האירוע. הן יכולות לערך כסדנאות סגורות וגם כמתחמים חווייתיים פתוחים.

הליכה על קביים או הליכה על חבל מתוח
פעילויות המפגישות את המשתתפים עם פחד ואתגר ומחזקות את תחושת התלות ההדדית והמסוגלות.

אקרו-באלאנס ואקרו יוגה – פירמידות אנושיות קלות בזוגות ובקבוצות
שתפו פעולה, סמכו על עצמכם וזה על זה וראו כיצד הסינרגיה מאפשרת את הבלתי-אפשרי.
ליצנות
בואו להשתחרר מהביקורת העצמית והשיפוטיות, למתוח את גבולות התקשורת הבין-אישית ומעל הכל: לצחוק ביחד.
ג'אגלינג (בכדורים ועוד)
התנסות בג'אגלינג בכדורים ובאביזרים שונים. חוויה של אתגר וסיפוק, המאפשרת למשתתפים להתמודד עם כשלונות בגישה חיובית ולשמור על ריכוז גבוה.
משחקי תיאטרון ואימפרוביזציה
משחקי אימפרוביזציה בסגנון התכנית "של מי השורה הזאת בכלל?". משחררים את היצירתיות, מחדדים את ההקשבה, החשיבה המהירה ועבודת הצוות.
תיפוף-גוף
חוויית קצב המשלבת תיפוף על הגוף ותיפוף באמצעות מקלות במקצבים שונים. בעזרת המוזיקה נוצרת אווירה של עבודת-צוות, סינכרון והתלהבות.
בועות סבון
תחושה של קסם… בועות סבון ענקיות, צבעוניות, בצורות מצורות שונות, שיגרמו לכם לצאת מהבועה… גלו את הסבלנות שבכם ואת רוח הדמיון.
מדיטציה
אי של שקט באמצע החיים. חוויה ייחודית שתעודד אתכם לקחת נשימה עמוקה ולהתנקות מהלחץ היומיומי השוחק.

ריקודים וריקודים
שמחה ושחרור באמצעות ריקוד, תנועה והרבה הומור. חוויה מצחיקה וייחודית לגיבוש צוותי באווירה של שחרור ממתחים והסרת מחיצות. מתנועות וצעדים אופייניים למחול מזרחי מתפתחים בהדרגה למסיבת ריקודים מרגשת ומעצימה!
טאי-צ'י וצ'י קונג
תרגילי תנועה רכה וזורמת, המקדמים את הסינכרון בין המתרגלים, את הריכוז ואת שלוות הנפש.
בישול בריא
בראנץ' טעים או מאפים מתוקים וחמים ישר מן התנור? ארוחת בריאות גלילית או חטיפים מזינים? מבחר סדנאות בישול בריא בניצוחם של שף ותזונאית, בחיק הטבע או היכן שתבחרו, עם ריח טוב, טעם מצוין והרבה צידה לדרך.
משחקי חשיבה
תרגלו את החשיבה האסטרטגית שלכם, את הריכוז, הסבלנות והזכרון, דרך סדרה של משחקי חשיבה מוכרים ומוכרים פחות – אבאלון, גו, שחמט, דמקה, 4 בשורה, רברסי, פטנגו, המבוך.משחקי חשיבה מעודדים למידה בנושא קבלת החלטות, בטחון עצמי ושיתופי פעולה.

הנחיה אמנותית
כאמנים ושחקנים בוגרי בתי ספר למשחק תאטרון ואומנויות הקרקס אנו מגייסים את יכולותינו וכשרוננו על הבמה לשם בניית קטעי קישור אמנותיים, המיועדים לכנסים, תערוכות, השקות ואירועים אחרים. במהלך השנים הנחינו כנסים ואירועים שונים של החברות הגדולות במשק ומוסדות ממלכתיים שונים. קטעי הקישור נבנים במיוחד ע"פ בקשת הלקוח, צרכי האירוע והקהל והם יכולים להיות היתוליים או פיוטיים, קצרים וקולעים או מעמיקים. טווח הסגנונות הוא רחב ואופן הגשת הטקסט מעניק לו נופך חדש ומרתק.

אם ברצונכם לעורר את סקרנות הקהל לקראת פעילות חווייתית או סדנאית הצפויה לו, באירועים רבי משתתפים, גם אז תוכלו להיעזר בהנחיה אמנותית מתאימה ודרמטית. ייחודה של הקהל בנעשה על הבמה והיכולת להעביר מסרים ערכיים או רגשיים באופן מקורי.

 

רוצים להזמין אירוע מיוחד? צרו איתנו קשר כבר היום! בטלפון: 052-2337773 או במייל josh@smilevents.co.il